Studio flashes

STUDIO FLASHES

See all

REPORTER FLASHES

REPORTER FLASHES

See all

STROBOSS FLASHES

STROBOSS FLASHES

See all

Continuous light

Continuous light

See all

QUADRALITE NAVIGATOR

QUADRALITE NAVIGATOR

See all

Kits

KITS

See all

Light modifiers

Light modifiers

See all

Powerpacks

Accessories

See all

 

 

Quadralite Support Program - Get Started!

 

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i dostarczamy nowe rozwiązania, które są dobrze odbierane i cieszą się dużym zainteresowaniem.

W najbliższym czasie planujemy jeszcze intensywniejszy rozwój. W związku z tym postanowiliśmy połączyć markę Quantuum oraz rodzinę lamp Reporter i Stroboss, znanych do tej pory z marki Genessis, w jedną, nową, dużą markę – Quadralite.

Quadralite Reporter 180

W najbliższym czasie w naszej ofercie pojawi się również szeroka gama nowych modeli lamp i akcesoriów. Będą to między innymi lampy błyskowe, zarówno studyjne jak i mobilne, które będą wyposażone w automatykę TTL, a także dopasowany do nich sterownik radiowy.

Przez pewien czas na rynku będą funkcjonować nasze produkty zarówno pod nazwą Quantuum, Genesis jak i Quadralite. W związku z tym:

  • Jeżeli zamówili Państwo produkt Quantuum lub Genesis, a otrzymali produkt z logo Quadralite,zapewniamy, że bez kłopotu można używać lamp i akcesoriów sprzedawanych wcześniej pod znakiem Quantuum/Genesis z nowymi lampami Quadralite i na odwrót. Są ze sobą w pełni kompatybilne.
  • Quadralite Navigator to nadal ten sam radiowy system sterowania i wyzwalania lamp co Quantuum/Genesis Navigator. Elementy tych dwóch systemów można używać naprzemiennie przy zachowaniu pełnej kompatybilności pomiędzy nimi.
  • Nasze lampy studyjne będą nadal produkowane z zastosowaniem mocowania akcesoriów typu Bowens. Do lamp Quadralite będzie można dopinać softboxy produkowane ze znakiem Quantuum i vice versa.
  • Obsługa zobowiązań z tytułu gwarancji oraz usługi pogwarancyjne sprzętu Quantuum i Genesis będę nadal prowadzone przez nasz dotychczasowy serwis.

Jeżeli macie Państwo pytania związane ze sprzętem oświetleniowym Quadralite, do tej pory występującym pod nazwami Quantuum i Genesis, zapraszamy do kontaktu poprzez skrzynkę pocztową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznego pod numerem +48 500 833 242.

Subscribe to our mailing list!


 

By subscribing to the Newsletter, you consent to the processing of personal data for the purpose of sending a newsletter, which includes receiving commercial information about the latest products and events of the Quadralite brand. Read more about the privacy policy.

Our site uses cookies only for making it more user friendly.

OK